Zasady subskrypcji

Model: subskrypcja miesięczna

Co to oznacza?

Składasz zamówienie na co miesięczną dostawę nowych, kreatywnych pudeł dla Twojego dziecka. W każdej przesyłce znajdziesz: min. 4 tematycznie powiązane ze sobą zabawy edukacyjno-kreatywne, wszystkie niezbędne materiały do ich wykonania (wyłączając materiały z zestawu startowego) oraz instrukcję ze wskazówkami.

Subskrypcja w tym modelu odnawia się co miesiąc - zamówienie składasz raz, a płatność zostaje realizowana automatycznie co miesiąc, aż do momentu rezygnacji.

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie - wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość: "Koniec subskrypcji" - od tego dnia wyłączamy automatyczne pobieranie opłat za produkt: kontakt@kreatywnybox.pl

WAŻNE: nie ma możliwości zwrotu wpłaty, która została już pobrana z konta i tym samym uruchomiony został proces realizacji zamówienia.


Model: subskrypcja 2-miesięczna

Co to oznacza?

Składasz zamówienie na co miesięczną dostawę nowych, kreatywnych pudeł dla Twojego dziecka. W każdej przesyłce znajdziesz: min. 4 tematycznie powiązane ze sobą zabawy edukacyjno-kreatywne, wszystkie niezbędne materiały do ich wykonania (wyłączając materiały z zestawu startowego) oraz instrukcję ze wskazówkami.

Subskrypcja w tym modelu odnawia się co 2 miesiące - zamówienie składasz raz, co miesiąc otrzymujesz paczkę z BeeBoxem, a co 2 miesiące automatycznie pobierana jest płatność za produkty aż do momentu rezygnacji.

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie - wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość: "Koniec subskrypcji" - od tego dnia wyłączamy automatyczne pobieranie opłat za produkt: kontakt@kreatywnybox.pl 

WAŻNE: nie ma możliwości zwrotu wpłaty, która została już pobrana z konta i tym samym uruchomiony został proces realizacji zamówienia.


Subskrypcja dla rodzeństwa

Zamawiając subskrypcję dla rodzeństwa (2 lub 3 dzieci) wysyłamy w boxie/boxach materiały w ilości odpowiadającej ilości dzieci, z wyłączeniem materiałów, z których dzieci mogą korzystać wspólnie, np. farby, flamastry, kredki, klej, instrukcja, gry planszowe dla kilku graczy, etc.

W zależności od zestawu (zwłaszcza jego objętości:)) boxy dla rodzeństwa wysyłane są w jednym lub kilku pudełkach -> może zdarzyć się tak, że w jednym boxie znajdą się materiały dla dwójki/trójki rodzeństwa lub wyślemy dwa/trzy osobne boxy dla każdego dziecka.

WAŻNE: W subskrypcji dla rodzeństwa wysyłamy takie same zestawy dla każdego dziecka. Nie ma możliwości mieszania zestawów w jednej subskrypcji.


ZESTAW NA START dla każdego subskrybenta

Każdy subskrybent otrzymuje wraz z pierwszą przesyłką "Zestaw na start" - dodatkowo do aktualnie wysyłanego boxa. Zestaw ten zawiera:

  • farby plakatowe 6 kolorów,
  • pędzel,
  • paleta do farb.

Zestaw ten należy wykorzystywać przy zabawach wymagających malowania farbami i/lub z  użyciem pędzla. Jeżeli takie zabawy pojawią się w danym boxie, należy pamiętać, że nie zostaną w nim zawarte mini farbki (jak w przypadku zakupu pojedynczego zestawu, poza subskrypcją). Zestaw na start otrzymuje każde z dzieci w przypadku subskrypcji dla rodzeństwa.


Problemy z płatnością za pomocą karty

Zdajemy sobie sprawę, iż płatność kartą w Polsce nie jest jeszcze popularną metodą i często wzbudza obawy w klientach. Zapewniamy, iż bramka którą wykorzystuje nasz system sklepowy do realizacji płatności cyklicznych to serwis działający na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, na całym świecie - Braintree (PayPal). Dane kart płatniczych nie są przechowywane w naszych systemach i serwerach i są odpowiednio chronione w systemie 3D Secure.

Więcej informacji o systemie ochrony danych bramki płatniczej można znaleźć tutaj: https://www.braintreepayments.com/pl/features/data-security

W tym momencie nie ma innej możliwości realizacji płatności cyklicznych - subskrypcji niż poprzez podłączenie karty płatniczej.

W przypadku wystąpienia problemów z płatnością kartą za subskrypcję, bardzo prosimy o kontakt. Spróbujemy zweryfikować problem i/lub zaproponować rozwiązanie.

OBECNE PROBLEMY: W tym momencie występują problemy przy płatnością niektórymi kartami banku PKO BP. Jest to problem globalny bramki Braintree. Trwają prace nad rozwiązaniem tego błędu.

W przypadku, jeżeli są Państwo posiadaczami rachunku w banku PKO BP i płatność kartą napotyka problem "łączności" prosimy o kontakt. Zaproponujemy wówczas inną metodę płatności, jednak wykupienie subskrypcji w inny sposób niż poprzez podłączenie karty płatniczej uniemożliwia automatyczne odnowienie płatności. W takim przypadku, aby kontynuować subskrypcję należy dokonać płatności za kolejny okres poprzez przelew na nasze konto firmowe (dane do rachunku w stopce strony: Formy płatności).


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl