O nas

Czym są nasze boxy?

Nauka - odkrywanie świata

Każde pudło to wartość edukacyjna - specjalnie opracowana zabawa, która uczy i rozwija malucha. Do zestawu dołączona została zarówno instrukcja tworzenia, jak również wszystkie niezbędne materiały do kreowania zabawy. W ciekawy sposób przekazujemy dziecku podstawową wiedzę o otaczającym świecie. Zabawy opracowywane są m.in. w oparciu o techniki Montessori.

Rozwój umiejętności kreatywnych

Przygotowujemy zabawy do naszych boxów zostawiając zawsze pole do kreowania własnych pomysłów i rozwiązań. Chcemy, aby dzieci rozwijały swoje umiejętności manualne przy jednoczesnym umacnianiu zdolności twórczych, których tkwi w nich niezwykła ilość. Pomagamy ją wydobywać i wzbogacać o nowe doznania.

Zabawa, zabawa, zabawa!

To nie jest nudne! Wszystko, co bawi jest ciekawe dla malucha, dlatego nasze pomysły to przede wszystkim zabawy z elementami edukacyjnymi. Bawi się dziecko, bawi się rodzic - bawią się wspólnie i umacniają swoją więź. Jesteśmy wyznawcami rodzicielstwa bliskości i ... zabawy! :) Zapraszamy do naszego świata właśnie Ciebie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który od dawna pasjonuje się rozwojem dzieci i produktami dla dzieci. W 2019 roku założyliśmy sklep internetowy z ekologicznymi artykułami dla dzieci marek Premium z całego świata. Jednocześnie pracowaliśmy nad pomysłem autorskiego produktu dla dzieci, który spełniałby rolę zarówno doskonałej zabawki, jak również posiadał wartości edukacyjne. Przez cały 2019 i częściowo 2020 rok testowaliśmy najbardziej rozmaite i różnorodne idee. Zwracaliśmy uwagę na ważne dla nas aspekty: wychowanie w duchu "no waste" oraz rodzicielstwo bliskości. Tak narodził się pomysł BeeBox'ów. Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić tworząc razem z dziećmi! :)

BeeBox to:

 1. Zabawa kreatywna
 2. Zabawa edukacyjno-rozwojowa
 3. Zabawa zacieśniająca więź rodzica z dzieckiem
 4. Zabawa w oderwaniu od ekranów, wyświetlaczy i monitorów
 5. Zabawa w duchu edukacji ekologicznej

Naszą ideą jest, aby dostarczać dzieciom nowych emocji, wiedzy i rozwoju poprzez zabawę. Pomysł na BeeBox'y powstał podczas obowiązkowej kwarantanny domowej, która objęła niemal cały świat. Siedzenie w domu sprawiło, że dzieci poszukiwały nowych doznań a zamknięcie w domu często skutkowało irytacją i poczuciem niesprawiedliwości. Nie chcieliśmy, aby dzieci czuły się ograniczone, stąd pomysł na dostarczenie ich ciekawskiej naturze produktu, który pokaże, że świat można odkrywać dosłownie wszędzie!

Podstawowe informacje o naszej działalności:

 • sprzedaż online - sprzedaż wysyłkowa
 • godziny pracy: 9:00 - 17:00 (realizacja zamówień 12:00-14:00)
 • tel.: 722 189 127
 • mail: kontakt@kreatywnybox.pl

Dane firmowe:

 • "EcoSmyk" Patrycja Wajszczyk
 • ul. Srebrna 31/1
 • 91-334 Łódź
 • NIP: 7681757066

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl