Zimowe malowanie akwarelami "Magiczne wzory" (PDF do pobrania)
6.jpg

Na zimowe, pochmurne dni przygotowaliśmy dla Was kreatywne zabawy. Postaramy się, aby raz w tygodniu na naszym blogu pojawiły się bezpłatne materiały do pobrania, które pomogą Wam urozmaicić czas spędzony w domowym zaciszu.

Na dziś mamy dla Was akwarelowe malowanki z "Magicznymi wzorami"

Co będzie potrzebne?

  • wydrukowane grafiki, które pobierzecie poniżej (czarno-białe)
  • farby akwarelowe, pędzel i woda,
  • biała kredka świecowa lub kawałek świeczki.

Sposób przygotowania:

1. Wydrukuj przygotowane przez nas wzory: czapki, rękawic i szalika. Pobierzesz je bezpłatnie klikając w grafiki poniżej:

Zimowe grafiki do pobrania
Kliknij w obrazek, aby pobrać

2. Białą świecową kredką, narysuj wzorki na czapce, szaliku i rękawiczkach: mogą to być fale, zygzaki, kółeczka, trójkąciki, paseczki i wszystko inne, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Najlepiej skupić się na prostych wzorach, ze względu iż rysowanie białą kredką na białek kartce nie jest łatwe :)

3. Rozcieńczonymi farbami akwarelowymi, malujemy nasze prace. Ważne: używaj dużo wody. Tak naprawdę, najlepiej sprawdzi się malowanie kolorową wodą :) Delikatnie dociskaj pędzel do kartki, aby nie zetrzeć narysowanych kredką wzorów. 

4. Czy pojawiły się magiczne wzory na Twoich pracach? :)

Zachęcamy do pochwalenia się Waszymi zimowymi pracami, chętnie opublikujemy je na naszym profilu Facebook/Instagram. Wystarczy oznaczyć nas w poście lub podesłać zdjęcia w wiadomości priv. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl